Skip to main content Skip to search Skip to navigation

Search for: Granulat


In stock
SKU:
10645400
GTIN:
4051435145589
HAN:
10645400
Shipping weight:
9.400 kg
Item weight:
10.000 kg
240,54 zł *
24,05 zł per 1 kg
Available immediately
Delivery time: 1 - 3 Workdays
In stock
SKU:
10645500
GTIN:
4051435145602
HAN:
10645500
Shipping weight:
9.400 kg
Item weight:
10.000 kg
196,81 zł *
19,68 zł per 1 kg
Available immediately
Delivery time: 1 - 3 Workdays
Best sellers
SKU:
10512800
GTIN:
4051435145268
HAN:
10512800
Shipping weight:
0.940 kg
Item weight:
1.000 kg
30,61 zł *
30,61 zł per 1 kg
Available immediately
Delivery time: 1 - 3 Workdays
In stock
SKU:
10540150
GTIN:
4051435121286
HAN:
10540150
Shipping weight:
0.940 kg
Item weight:
1.000 kg
26,24 zł *
26,24 zł per 1 kg
Available immediately
Delivery time: 1 - 3 Workdays
In stock
SKU:
10664000
GTIN:
4051435277617
HAN:
10664000
Shipping weight:
0.940 kg
Item weight:
1.000 kg
28,43 zł *
28,43 zł per 1 kg
Available immediately
Delivery time: 1 - 3 Workdays
Top rated
SKU:
10512850
GTIN:
4051435095839
HAN:
10512850
Shipping weight:
1.880 kg
Item weight:
2.000 kg
Review:
56,86 zł *
28,43 zł per 1 kg
Available immediately
Delivery time: 1 - 3 Workdays
In stock
SKU:
10540200
GTIN:
4051435121293
HAN:
10540200
Shipping weight:
1.880 kg
Item weight:
2.000 kg
48,11 zł *
24,05 zł per 1 kg
Available immediately
Delivery time: 1 - 3 Workdays
In stock
SKU:
10664050
GTIN:
4051435276245
HAN:
10664050
Shipping weight:
1.880 kg
Item weight:
2.000 kg
52,48 zł *
26,24 zł per 1 kg
Available immediately
Delivery time: 1 - 3 Workdays
In stock
SKU:
10645350
GTIN:
4051435145572
HAN:
10645350
Shipping weight:
4.700 kg
Item weight:
5.000 kg
Price on request
Available immediately
In stock
SKU:
10645450
GTIN:
4051435145596
HAN:
10645450
Shipping weight:
4.700 kg
Item weight:
5.000 kg
126,83 zł *
25,37 zł per 1 kg
Available immediately
Delivery time: 1 - 3 Workdays
In stock
SKU:
10664100
GTIN:
4051435276252
HAN:
10664100
Shipping weight:
4.700 kg
Item weight:
5.000 kg
104,96 zł *
20,99 zł per 1 kg
Available immediately
Delivery time: 1 - 3 Workdays

Items 1 - 11 of 11